Tingimused

ToiduSahvri tellimistingimused

 1. Toidusahver.ee keskkonnas müüdavad tooted valmistatakse meie kokkade poolt suurköögis aadressil Eedeni Ostukeskus, Retro Kohviku köök, II korrus, Tartu linn
 2. Soe toit serveeritakse spetsiaalsetest marmiitidest, mis hoiavad toitu soojana umbes 1-1,5 tundi peale sihtkohta saabumist. Kõik tooted on valmis kohe lauale tõstmiseks ja ei vaja eelnevalt mingit lisatöötlemist.
 3. Kui kliendi tellimuse suurus on vähemalt 100 eurot (toidu osa), siis serveerimisnõude komplekt (kausid, vaagnad jt) vastavalt tellimuse sisule on tasuta. Lisanõud on vastavalt hinnakirjale tasulised. Purunenud või kaotatud nõude eest tuleb tasuda nende kolme kordne soetusmaksumus.
 4. Külmalaua tooted pakendatakse vastavalt kliendi soovile kas:
  a) salatid klaasist või keraamilistesse kaussidesse
  b) suupisted metall või keraamilistele vaagnatele,
  c) ühekordsetele vaagnatele ja ühekordsetesse kaussidesse. (näiteks kui summa ei ületa toidu osas 100 eurot)
 5. tellimuse õigeaegseks täitmiseks meie poolt tuleb selleks sooviavaldus esitada vähemalt 5 tööpäeva enne ürituse algust. Jätame endale õiguse sulgeda toidusahver.ee tellimiskeskond vastavalt vajadusele, kui meil ei ole võimalik selleks päevaks suure mahu tõttu enam tellimusi vastu võtta.
 6. Soojade toitude miinimum tellimuse suuruseks on 15 inimest ja tellimust saab suurendada 1 inimese kaupa. Tellimuse miinimumsuuruseks Tartus on 350 eurot (punaste pühade ajal 450 eurot), ise järgi minnes on hinnapiir 200 eurot, pühapäeviti meie kokad puhkavad  Tordikogust saab suurendada 1kg kaupa.
 7. Toidusahvri tellimuse kättesaamiseks on kaks võimalust – kas tulete Retro Kohviku kööki ise järele või toimetame Teile tellimuse kohale soovitud aadressile. Kui soovite asjadele ise järgi tulla ja kasutate mitte ühekordseid vaagnaid ja nõusid, siis peate need ka pärast ise meile tagasi tooma.
 8. Tellimisvormile märkige aeg, mis kellast alates võime Teile toidud kätte toimetada ja millisel ajavahemikul.
 9. Transporditasu tellimuse kohaletoimetamisel Tartus ja selle raadiuses kuni 10 km on tasuta. Kaugemate sihtkohtade puhul lisandub 0,6 eurot iga sõidetud kilomeetri kohta. Transpordi teenus sisaldab toitude ja nõude kohaletoomist ning pärast mustade asjade ära viimist. Täpne asjadele järgitulemise aeg lepitakse eraldi kokku.
 10. Tellimuse eest saab tasuda vastavalt eelnevalt esitatud arvele, Retro Kohvikus makseterminalis või kohapeal sularahas arveldades.
 11. Tellimuse tühistamisel, kui oli tasutud ettemaks, ei kuulu raha tagastamisele kui tellimuse täitmiseni on jäänud vähem kui 2 tööpäeva. Muul juhul tagastatakse raha 100% ulatuses.
 12. Juhul, kui Teil tekib küsimusi või Te ei leia valikust sobilikke tooteid, siis palun võtke ühendust toidusahver.ee  infotelefoniga 53305040 või kirjutage tellimine@toidusahver.ee ning proovime leida Teile sobilikud lahendused. Kiireim võimalus kokaga ühenduse saamiseks on teha orienteeruv Tellimus toidusahver.ee keskkonnas, minge maksmisest mööda ja saatke see lihtsalt ära, kokk võtab Teiega ühendust ja hakkab täpsustama esitatud Tellimust
 13. Toidusahver.ee jätab endale õiguse asendada ajutiselt lõppenud tooted teiste samaväärsete toodetega nii, et vaagna või paketi üldkaal ei väheneks.
 14. Toidusahver.ee toodete realiseerimise aeg on külmadel toitudel 4 tundi ja soojadel toitudel 1,5 tundi.